• Telefon : 0532 015 15 34

İnfo Mail Giriş Yöntemleri 

Bu makalemizde şirket maillerini farklı platformlarda nasıl yönetebileceğimizi inceleyeceğiz.

1. İnfo mailinizi outlook ta kullanmak;

İnfo mailinizi en sağlıklı kullanacağınız ortam outlook uygulamasıdır. Bir iş uygulaması olan outlook iş e postalarınızı yönetmekte en büyük yardımcınızdır. Şirket mailinizi outlook'a nasıl kuracağınızı bilmiyorsanız burayı tıklayarak ilgili anlatımı izleyip kolayca şirket mailinizi outlook'a kurabilirsiniz.

Ayrıca eğer işletim sistemi olarak mac kullanıyorsanız Macbook veya mac için burayı tıklayarak ilgili videoyu inceleyerek macinize iş e postanızı kolayca kurabilirsiniz. 

 

2. İnfo Mailinizi Akıllı Cİhazlar Telefon veya Tabletinizde Kullanmak;

Outlook haricinde şirket maillerinizi cep telefonunuza veya tabletinize kurulum yaparak ta kullanabilirsiniz. Şirket mailinizi akıllı telefon veya tabletinize kurmak ile ilgili yardıma ihtiyaç duyuyorsanız 

Ios Cihazlar için ( İphone ve İpad ) Burayı tıklayarak örnek kurulum videosunu izleyip sizde kolayca iş e postanızı cihazınıza kurabilirsiniz. 

 

Android cihazlar için Burayı tıklayarak örnek kurulum videosunu izleyip sizde kolayca iş e postanızı cihazınıza kurabilirsiniz. 

 

3. WebMail ile Giriş

info maile webmail ile giriş

Bu yöntemlerin dışında tarayıcınız ile de mail hesabınızı kontrol edebilir ve mailinizi kullanabillirsiniz. 

Webmail olarak bilinen bu yöntem ile mailinizi kontrol etmek çok basittir. Alan adınızın başına webmail. koyarak ilgili alana giriş sağlayabilirsiniz.

Bir örnek ile açıklayacak olursak diyelim ki mail adresiniz adiniz@sirketinizinadi.com veya info@sirketinizinadi.com 

webmail adresiniz webmail.sirketinizinadi.com tarayıcınızın adres satırına bunu yazıp enter'e bastıktan sonra sizden mail adresinizi ve şifrenizi girmeniz istenecektir. İlgili bölümleri doldurduktan sonra mail hesabınıza giriş yapıp maillerinizi görebilir ve mail gönderebilirsiniz. 

Not: Bazı sunuclarda webmail.sirketinizinadi.com yerine mail.sirketinizinadi.com olabilmektedir. Eğer webmail olarak bir sonuca ulaşamazsanız mail.sirketinizinadi.com seklinde deneyebilirsiniz. 

 

Eğer mevcut mail hizmetinizde sürekli giriş sorunları yaşıyorsanız kurumsal mail hizmetinizi firmamıza taşıyarak yaşadığınız tüm sorunlardan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Bunun için bizimle iletişime geçebilir veya aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. 

 

 

HEMEN BAŞLAYIN

Kayıt esnasında yardıma ihtiyaç duyarsanız 0 850 207 46 94 numaralı telefonu arayarak tüm işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.  

Hemen Ara 0532 015 15 34 7 / 24 Whatsapp destek hattı