info mail adresi alma

info mail işletmenizin kurumsal kimliğinin en önemli unsurlarından biridir. Hotmail, Gmail gibi anonim ve herkes tarafıından alınabilen mail adresleri yerine kendi firmanızın uzantısını taşıyan mail adresleri kullanmak firmanızın prestijini olumlu yönde etkileyecektir. Yazıştığınız firma ve kuruluşlarda gönderdiğiniz e postaların daha ciddiye alınmasını sağlayacaktır. 

İnfo mail adresini nasıl alabilirim ?

İnfo mail adresi almak için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır. 

1. Aşama ihtiyacınıza göre uygun mail paketini belirleme; Firmanızın ihtiyaç duyduğu e posta hesabı sayısına göre uygun paketi seçiniz. 

Kurumsal Mail Fiyatları

Kullanılacak mail sayısına göre ve kullanım kotasına göre mail ücretleri değişmektedir.

2. Aşama Alan adı belirleme; Kendi uzantınıza ait bir mail hesabı kullanabilmek için bir alan adına ( Domain ) sahip olmanız gerekmektedir. Alan adınız yok ise, almak istediğiniz alan adını girerek öncelikle alan adının uygunluğunu sorgulamanız gerekmektedir. Eğer almak istediğiniz alan adı kullanımda değil ise devam edebilirsiniz. Daha önce satın aldığınız bir alan adınız var ise başka firmada var olan alan adımı kullanacağım seçeneği ile devam etmeniz gerekmektedir. Not: Eğer com.tr alan adı başvurunda bulunmak istiyorsanız com.tr ile ilgili istenen evrakları ibraz edebilmeniz gerekmektedir. 

info mail almak için domain belirleme

3. Aşama Süre Seçimi; Seçtiğiniz mail paketi ve alan adınızın ücretini bu aşamada görebilir ve bu hizmetleri kaç yıllık almak istediğinizi bu alandan belirleyebilirsiniz. Seçiminizi yaptığınızda ücret otomatik olarak güncellenmektedir. Süre seçimini yaptıktan sonra devam et butonuna basınız.

info mail almak için süre seçimi

 

4. Aşama Kayıt olma veya Oturum Açma: Eğer kurumsalmail.com. tr ye kayıt olmadıysanız kayıt ol butonuna tıklayarak kayıt olmanız gerekir. 

İnfo Mail Almak için kayıt olmak veya oturum açmak

5. Aşama Kurumsalmail.com.tr ye kayıt olma: Sizden istenen bilgileri doldurup kaydınızı tamamlayınız. 

Kurumsal Mail' Kayıt olmak

6. Aşama Siparişinizi Onaylama: Kayıt işleminizi tamamladıktan veya oturum açtıktan sonra daha önce oluşturduğunuz işlemler yeniden ekrana gelecektir. Bu ekranda devam et butonuna tıklayarak siparişlerinizi onaylandıktan sonra ödeme ekranına yönlendirileceksiniz. Ödemenizi ister kredi kartı ile ister havale eft yolu ile ödeyebilirsiniz.

Ödeme işlemini tamamlama

Ödemenizi tamamladıktan sonra info mail hesabınızı veya diğer uzantılarda mail hesaplarınızı oluşturup kullanmaya başlayabilirsiniz. 

7. Aşama mail hesaplarınızı oluşturma: Sol menüden mail hesaplarım linkine tıklayıp mail hesabı oluştur butonuna basınız.

Açılacak ekranda mailinizin ön ekini giriniz, ardından bu mail hesabınız için bir şifre oluşturup mail oluştur butonuna tıklayınız. 

Mail hesabı oluşturma

 

HEMEN BAŞLAYIN

Eğer yukarıdaki işlemler size zor ve anlaşılmaz geliyor ise 0 850 207 46 94 numaralı telefonu arayarak tüm işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.  


info mail info mail adresi info mail adresi alma info mail adresi açmak info mail adresi nasıl alınır info mail adresi nasıl açılır info mail alma