Şirket kurmak isteyenler

Yeni bir iş yeri kurduysanız veya yakın zamanda bir iş yeri kurmak istiyorsanız nasıl ki iş yeriniz için bir telefon numarasına ihtiyaç duyacaksanız aynı şekilde işletmeniz için kurumsal mail adreslerine de ihtiyaç duyacaksınızdır. 

Kurumsal kimliğinizi oluşturmaya şirket mailleriniz ile başlayın. Şirket mail adreslerinizi oluşturduğunuzda şirketinizin alan adını da ( www.firmanizinadi.com ) otomatik olarak tescil etmiş olursunuz. 

Alan adınızı ve kurumsal mail adreslerinizi oluşturduktan sonra kartvizitlerinizi ve diğer baskılı ürünlerinizin oluşturmanızı tavsiye ederiz. 

Kurumsal kimliğinizin belki de en önemli unsurlarından biri de şirketinizin uzantısını taşıyan mail hesaplarına sahip olmanızdır. Halk arasında info mail olarak bilinse de aslında bu mail adresleri sadece info dan ibaret değildir.  

muhasebe@sirketinizinadi.com

satis@sirketinizinadi.com

bilgi@sirketinizinadi.com 

finans@sirketinizinadi.com

gibi şirket departmaları için bu mailler oluşturulacağı gibi şirkette çalışan personeller için de şirket uzantılı mail adresleri alınmaktadır. Örneğin:

mehmet.kaya@sirketinizinadi.com

ezgi.yavuz@sirketinizinadi.com 

gibi. 

Ayrıca ithalat ihracat yapan firmaların da sıklıkla kullandığı 

import@sirketinizinadi.com

export@sirketinizinadi.com 

Mail hesapları da çok popülerdir.

sizde yeni kurduğunuz iş yeriniz için alan adı tescilinizi ve kurumsal mail hesaplarınızı bir an önce oluşturun böylece ileride firmanız için oluşturacağınız web sitesinin de alt yapısını ve ismini almış olursunuz. 

Ayrıca kurumsalmail.com.tr den aldığınız şirket mail hizmetiniz ile aşağıdaki işlemleri kendiniz kolaylıkla yapabileceksiniz

  • Yeni bir personel aldığınızda ona ait şirket uzantılı mail hesabı oluşturma
  • Mail hesaplarınızın şifrelerini dilediğiniz gibi değiştirme
  • İşten ayrılan personelin mail hesabını kapatma

 

HEMEN BAŞLAYIN

Alan adı tesciliniz veya şirket mailllerinizin kurulumunda yardıma ihtiyaç duyarsanız,
 0 850 207 46 94 numaralı telefonu arayarak tüm işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.  


Yeni iş yeri dükkan açmak şirket açmak firma açmak iş yeri açmak girişimcilik yeni işletme şahıs şirketi kurmak şirket kurmak yeni iş yeri açmak limited şirketi kurmak anonim şirket kurmak