Şirket Mail Adresi Açmak

Şirket için mail adresi açmak.

Kurumsal kimliğinizin belki de en önemli unsurlarından biri de şirketinizin uzantısını taşıyan mail hesaplarına sahip olmanızdır. Halk arasında info mail olarak bilinse de aslında bu mail adresleri sadece info dan ibaret değildir. 

muhasebe@sirketinizinadi.com

satis@sirketinizinadi.com

bilgi@sirketinizinadi.com 

finans@sirketinizinadi.com

gibi şirket departmaları için bu mailler oluşturulacağı gibi şirkette çalışan personeller için de şirket uzantılı mail adresleri alınmaktadır. Örneğin:

mehmet.kaya@sirketinizinadi.com

ezgi.yavuz@sirketinizinadi.com 

gibi. 

Ayrıca ithalat ihracat yapan firmaların da sıklıkla kullandığı 

import@sirketinizinadi.com

export@sirketinizinadi.com 

Mail hesapları da çok popülerdir.

Şirket mail adresleri nasıl açılır  

Kendi şirketinize özel mail adresi kullanabilmeniz için öncelikle bir alan adına domaine ( www.sirketinizinadi.com ) sahip olmanız gerekmektedir. Eğer bir alan adınız yok ise üstteki menüden domain tescil bölümüne tıklayıp domain sorgulaması yapabilirsiniz. Eğer kullanımda değil ise anında domain kaydınızı yapabilirsiniz.  

Eğer alan adınız var ise buraya tıklayarak mail tescil hizmet paketlerinden size uygun olanını seçip maillerinizi anında oluşturup kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Alan adınız var ise basit bir kaç adımdan sonra şirket maillerinizi açabilir hemen kullanabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz zaman yeni mail açma, mevcut mail adresleri güncelleme veya şifre değiştirme gibi işlemleri kendiniz yapabilirsiniz. 

 

HEMEN BAŞLAYIN

Eğer yukarıdaki işlemler size zor ve anlaşılmaz geliyor ise 0 850 207 46 94 numaralı telefonu arayarak tüm işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.  


şirket maili şirket maili açmak şirket maili almak şirket mail adresi açmak şirkete özel mail adresi şirket için mail adresi firma maili kurumsal mail şirket mail adresi açma